Nasze doświadczenie i wiedza podstawą dla trwałego wzrostu wartości Twojego biznesu

O mnie

Moje wykształcenie i droga zawodowa od samego początku jest związana z finansami i księgowością. Ukończyłam liceum ekonomiczne, następnie studia z dziedziny ekonomii, a w kolejnych latach studia podyplomowe z dziedziny rachunkowości i finansów. Każdego roku na bieżąco uzupełniam wiedzę i poszerzam ją o kolejne dziedziny na kursach doszkalających.

Swoją karierę zawodową rozpoczynałam w sektorze bankowym, w którym pracowałam 7 lat. W tym czasie zajmowałam się obsługą finansowania działalności gospodarczej, kierowałam zespołem ryzyka kredytowego. Dzięki temu posiadam umiejętności w zakresie pozyskiwania kredytowania, znajomości kryteriów stosowanych przez banki i łatwość w kontaktach z tą branżą.

Przez kolejne 11 lat, aż do momentu podjęcia decyzji o założeniu własnej firmy, pracowałam jako główny księgowy i dyrektor finansowy w firmach produkcyjno-handlowych z różnych branż, a ostatnio w branży budowlanej i developerskiej. Były to zarówno firmy organizowane od początku, jak również duże przedsiębiorstwa oraz grupy kapitałowe, w tym o kapitale zagranicznym, z terenu województwa lubelskiego i z siedzibą w Warszawie.

W okresie tym zdobyłam doświadczenie w zakresie obsługi firm notowanych na GPW i Catalyst. Podczas mojej pracy zawodowej miałam możliwość przyjrzeć się rozwiązaniom stosowanym przez księgowych za granicą, wielokrotnie dokonywać wyboru i wdrożenia kompleksowych systemów informatycznych i reorganizować pracę zespołów ludzkich, w tym również pracę zdalną.  W każdej z kolejnych firm zyskiwałam nowe umiejętności i obecnie mogę powiedzieć o sobie, iż posiadam dość rzadkie w mojej branży połączenie wiedzy z zakresu rachunkowości, bankowości, controllingu oraz kierowania finansami firmy poparte solidną pracą własną i gruntowną znajomością tych dziedzin. Daje mi to możliwość stworzenia takiego systemu księgowego w firmie, który maksymalnie zaspokaja potrzeby informacyjne  i zarządcze.

Mam osobistą satysfakcję, iż każda w firm w których pracowałam w okresie mojej pracy rozwinęła się i do każdej z nich wniosłam wartość dodaną.

Na bazie posiadanego doświadczenia i długoletniej współpracy z najlepszymi fachowcami w branży księgowej, informatycznej oraz renomowanymi doradcami podatkowymi postanowiłam założyć własną, nowoczesną firmę, która będzie mogła zapewnić klientowi coś więcej niż standardowe biuro rachunkowe. Współpracując z najlepszymi jestem przekonana, że zapewniam moim klientom profesjonalną i kompleksową obsługę.

 

Zapraszam do współpracy.